search close

کارشناس رنگ خودرو شیراز

کارشناسی خودرو در شیراز

شماره کارشناس رنگ خودرو شیراز

نام مدیر آگهی : طاهری

phone 09179680060

stay_current_portrait 09128131263 مجموعه کارنگ تهران


آدرس کارشناسی خودرو در شیراز

فارس - شیراز - سیار در شیراز

location_onمسیریابیreport_problem گزارش مشکل


خودروهای تحت پوشش :

AllCar

صفحات مجازی :
وب سایت

تیم کارشناسی خودرو در شیراز با نفرات کارشناس رنگ خودرو حرفه ای به روش اکتیو ترموگرافی در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

قیمت کارشناسی رنگ خودرو شیراز را از مجموعه را از کارنگ بخواهید.

کارشناس رنگ خودرو شیراز در اتاق ترمو گرافی و اتاق نور.

تشخیص و کارشناسی رنگ خودرو در شیراز.

ترموگرافی رنگ و بدنه شیراز .

کارشناسی موتور خودرو در شیراز.

اتو کارشناس شیراز.

مراحل کار در اتاق ترموگرافی چگونه است ؟
ابتدا خودرو وارد اتاق ترموگرافی مرکز تشخیص رنگ کارنگ میشود و با دستگاه پیشرفته کار اسکن و با استفاده از تکنولوژی اکتیو ترموگرافی، اقدام به اسکن تمام جهات خودرو بصورت 360 درجه خودرو می کنیم و تمام جزئیات در خصوص وضعیت رنگ هر قطعه از خودرو مشخص میگردد. این دستگاه می تواند خودروهای خاص با بدنه از جنس کربن، فایبرگلس و حتی رنگ سپرهای خودرو را نیز آنالیز نماید.
اتاق نور
در مرحله دوم، خودرو را اتاق نور میکنیم!
در اتاق نور با توجه به نتایج بدست آمده از اتاق ترموگرافی، مجددا بدنه خودرو به صورت چشمی و با ابزار و تجهیزات مختلف از جمله چراغ قوه های مخصوص و ضخامت سنج رنگ خودرو، بازرسی و کارشناسی میشود.
همچنین خودرو توسط جک به بالا برده میشود و زیر و کف خودرو و شاسی خودرو به صورت کامل بررسی می شود.

جهت دریافت مشاوره یا رزرو نوبت برای کارشناسی خودرو می توانید با شماره های درج شده در زیر دکمه دریافت اطلاعات، تماس حاصل نمایید.

معرفی مرکز کارشناسی کارنگ :
شرکت رادان سال های زیادی است که در زمینه فروش تجهیزات مرتبط با کارشناسی رنگ خودرو فعالیت می کند. این دستگاه ها عبارتند از دستگاه ضخامت سنج رنگ ، با اخذ نمایندگی انحصاری کمپانی AT SCAN اقدام به راه اندازی مرکز تشخیص رنگ مجهز به دستگاه اتومات CARSCAN که تولید شرکت AT SCAN میباشد.
این دستگاه با روش رادیوترموگرافی اقدام به تصویربرداری از بدنه خودرو می کند و کارشناسان آموزش دیده مرکز کارشناسی با تحلیل و بررسی تصاویر قادر خواهند بود که جزئی ترین ایرادات و دستکاریها در رنگ بدنه خودرو را تشخیص دهند. از خدمات دیگر مرکز کارشناسی کارنگ بررسی شاسی و ستونها و بررسی وضعیت لنتهای خودرو میباشد.

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو (کارشناسی رنگ خودرو شیراز):
کارشناسی خودرو : امروزه یکی از موضوعاتی که در حوزه خودرو مورد استقبال قرار گرفته است و از جایگاه خوبی برخوردار است؛ کارشناسی رنگ ماشین است. در واقع کارشناسی رنگ اتومبیل را می توان یکی از موضوعات مهم و حیاتی دانست که از قضا جزء پر درامدترین مشاغل هم می باشد. خرید و فروش ماشین بین مردم رواج زیادی پیدا کرده است. بیشتر افرادی که قصد خرید اتومبیل اعم از خودرو دست دوم و یا حتی صفر کیلومتر را دارند، برای اطمینان از سلامت ماشین مورد نظر احتیاج به کارشناسی رنگ و بدنه خودرو دارند. در این مقاله از رادان کیوسی به بررسی اقدامات تشخیص رنگ خودرو و گرفتن مجوز آن، هزینه کارشناسی ماشین، کارشناسی خودرو تهران و … می پردازیم.

بیشترین میزان درخواست افراد برای کارشناسی خودرو در خصوص خرید اتومبیل دست دوم است. خرید خودرو دست دوم بدون مشورت در مورد صحت و سلامت خودرو با یک فرد متخصص می تواند ضررهای مالی زیادی را برای شما داشته باشد. برای بازگشایی مجموعه کارشناسی رنگ ماشین به داشتن مجوز و دانش مربوطه نیاز دارید، که سایت رادان کیوسی سعی کرده تا در این راستا مقاله ای را تحت عنوان گرفتن مجوز کارشناسی رنگ اتومبیل در اختیارتان قرار دهد.

کارشناسی رنگ خودرو و کارشناسی بدنه خودرو چگونه انجام می شود؟:
کارشناسی رنگ خودرو، شامل بررسی و بازرسی کامل ماشین برای اطمینان بیشتر از صحت و سلامت خودرو از موارد زیر می باشد.

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو : شامل شاسی، ستون ها و تعویض قطعات خودرو میشود؛
فنی : دربردارنده تمام قسمت های فنی و موتوری می باشد؛
تست آپشن های موجود برای هر مدل ماشین؛
تست رانندگی : تمامی عیب و ایرادهای مشخص شده هنگامی است که رانندگی بررسی و سپس تایید میشود؛
قیمت گذاری و ارزش گذاری خودرو بر اساس بررسی ها و کارشناسی های انجام گرفته؛
ارائه گزارش یا برگه معتبر کارشناسی بدنه خودرو به طرفین ( هم خریدار و هم فروشنده).

بهترین کارشناسی خودرو در شیراز با افراد آموزش دیده و متخصص و کارشناس با کمترین قیمت و دقیق ترین کارشناسی در خدمت هموطنان می باشد.

آدرس دفتر مرکزی در تهران : اتوبان بابایی غرب به شرق، ابتدای خروجی هنگام، مرکز خدمات خودرویی ایرانپیک خودرو هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد .

با مطالعه راهنمای خرید امن آسوده تر معامله کنید .

warning شرایط استفاده و مشاهده آگهی چیست ؟
control_point امتیاز دهی به این مجموعه
100%
98%
98%

افزودن دیدگاه

با توجه به اینکه درج مشروح نظرات منفی در مورد مشاغل خودرویی محترم مستلزم سند معتبر میباشد. لذا در سایت پیک خودرو نظرات منفی افراد فقط با جمله «عدم رضایت» و یا درج امتیاز یک از پنج نمایش داده می‌شود