search close

مراکز تعویض پلاک استان قم قم

مرکز تعویض پلاک در قم

مالک این کسب‌وکار هستید؟
ثبت ادعای مالکیت

شماره مراکز تعویض پلاک استان قم قم

phone 02517233006,7


آدرس مرکز تعویض پلاک در قم

قم - قم - ميدان محلاتي- ابتداي جاده حاجي آباد روبروي باغ زمان زاده

report_problem گزارش مشکل


خودروهای تحت پوشش :

AllCar

مرکز تعویض پلاک در قم.
نوبت دهی تعویض پلاک قم.
مراحل تعویض پلاک

مرحله اول : در ابتدا به منظور تعویض پلاک خودرو باید به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید و وارد پارکینگ اصلی شوید که در همان لحظه یک برگه به شما تحویل داده می شود که در آن شماره نوبت و همچنین باجه ای که قرار است به آن مراجعه کنید نوشته شده است.

مراکز تعویض پلاک خودرو
مرحله دوم : یکی دیگر از مراحل تعویض پلاک این است که شما باید به ساختمان اداری بروید و طبق همان برگه ای که به شما داده شده است به باجه مورد نظر مراجعه کنید و باید مدارک مورد نیاز را به متصدی باجه تحویل دهید، البته ناگفته نماند حتما قبض برق یا تلفن همراه داشته باشید که برخی از متصدیان این مراکز برای صحت و سقم سند و قولنامه از شما می خواهند.
مرحله سوم : اگر مالک قبلی خودرو همراه شما حضور دارد باید مراحل تنظیم و انتقال برگ سبز و تحویل خودرو را باهم انجام دهید و اگر قبلا از مالک قبلی وکالت تعویض پلاک و یا فروش خودرو را گرفته اید که دیگر نیازی به حضوری مالک قبلی نمی باشد و شما باید پس از تحویل مدارک فرم درخواست برگ سبز و پلاک جدید را پرکنید و بعد از پرداخت قبض پست به مبلغ ۷ هزار تومان و مبلغ ۵۰ هزار تومان بابت پلاک و برگ سبز خودرو به پارکینگ مراجعه کنید تا خودرو فک پلاک شود.

مرحله چهارم : در این مرحله از مراحل تعویض پلاک برگه ای به شما داده می شود که بازرسین مرکز بعد از اینکه خودروی شما را بازدید کردند آن برگه را تکمیل می کنند و به شما تحویل می دهند و شما نیز باید برگه تکمیل شده را به باجه قبلی ببرید سپس مدارک خود را تحویل بگیرید و بعد از تحویل مدارک به قسمت فک پلاک رفته و پلاک را به انبار تحویل دهید.

مرحله پنجم : بعد از اینکه پلاک قبلی را تحویل دادید به شما نوبت می دهند و ساعت تحویل پلاک جدید را به شما اعلام می کنند که اگر خودروی شما صفر باشد و یا تاکنون پلاکی به نام خود نداشته باشید پلاک در زمان کمتر از یک ساعت به شما تحویل داده می شود، اما اگر قبلا پلاکی با نام شما ثبت و قیچی باشد نیاز به زمان بیشتری دارد.

مرحله ششم : در مرحله آخر از مراحل تعویض پلاک بعد از اینکه پلاک جدید را دریافت کردید به قسمت نصب پلاک بروید و بعد از آن برگه ورود پارکینگ را به متصدی تحویل دهید و از مرکز خارج شوید.

نصب پلاک جدید

مدارک لازم برای تعویض پلاک خودرو برای فروشنده و خریدار موارد زیر می باشد:

مدارک فروشنده خودرو

۱. اصل سند کارخانه سازنده (تنها برای خودروهای تولید داخل)

۲. اصل کارت خودرو

۳. اصل سند مالکیت صادر شده توسط نیروی انتظامی

۴. شناسنامه و کارت ملی فروشنده و یا نمایندگان آن‌ها

۵. برگه عدم خلافی

۷. اصل فیش پرداخت هزینه تعویض پلاک

۸. فیش واریزی مبلغ ۴۰ هزار تومان به شماره حساب ۲۱۷۱۱۵۹۰۱۳۰۰۲، بانک ملی

۹. فیش پرداخت هزینه پست و ارسال کارت مشخصات خودرو به مبلغ ۷ هزار تومان

مدارک خریدار خودرو:

۱. شناسنامه و کارت ملی

۲. مدرک احراز سکونت و قبض آب، برق یا گاز محل سکونت

۳. اصل بیمه‌نامه شخص ثالث

۴. اصل کارت معاینه فنی (برای خودروهای شخصی که ۴ سال از تولید آن‌ها گذشته باشد و خودروهای عمومی که یک سال از تولید آن‌ها گذشته است)

۵. کد رهگیری اجاره‌نامه منزل یا سند مالکیت خانه با کد رهگیری
مراکز تعویض پلاک استان قم قم

مرکز تعویض پلاک در قم


پیک خودرو هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد .

با مطالعه راهنمای خرید امن آسوده تر معامله کنید .

warning شرایط استفاده و مشاهده آگهی چیست ؟
control_point امتیاز دهی به این مجموعه

افزودن دیدگاه

با توجه به اینکه درج مشروح نظرات منفی در مورد مشاغل خودرویی محترم مستلزم سند معتبر میباشد. لذا در سایت پیک خودرو نظرات منفی افراد فقط با جمله «عدم رضایت» و یا درج امتیاز یک از پنج نمایش داده می‌شود